Tydzień Nowości Renault

07.09.2017 08:30

9-16 września

 

Przyjdź i poznaj Nowe Renault KOLEOS, SUV-a z napędem 4x4.

 

Teraz modele Renault w limitowanej ofercie z pełnym pakietem ubezpieczeń 1%*.

 

umów się na jazdę próbną

 

Nowe Renault KOLEOS

Już od 109 900 zł*.

 

Nowe Renault KOLEOS oferuje Ci:

  • Wyrazisty i charyzmatyczny design

  • Unikalne doznania z jazdy łączące komfort z przyjemnością

  • Technologię ALL MODE 4x4-i®, dzięki której zjedziesz z utartego szlaku

 

 

Poznaj nasze crossovery

Renault KADJAR

Renault KADJAR pozwoli Ci uciec od nudnej codzienności i podjąć nowe, ekscytujące wyzwania. Zapomnij o rutynie i wyrusz na spotkanie z przygodą. Wraz z Renault KADJAR dotrzesz do miejsc, o których nie miałeś odwagi nawet pomarzyć. Ruszaj w drogę!

dowiedz się więcej

 

 

 

Renault CAPTUR

Renault CAPTUR to miejski crossover idealnie łączący w sobie stylistykę i solidność SUV-a, przestronność i funkcjonalność vana oraz zwrotność i przyjemność prowadzenia samochodu kompaktowego.

dowiedz się więcej

 

*Prezentowana cena promocyjna 109 900 zł dotyczy Nowego Renault Koleos w wersji Zen z silnikiem 1.6 dCi 130 i zawiera już rabat w wysokości 1500 zł. Roczny pakiet ubezpieczeniowy w cenie 1% wartości samochodu  dostępny w programie Renault – PZU (AC, OC, NW, PZU Auto Pomoc) lub Renault – ERGO HESTIA (AC, OC, NW, Assistance) dla wybranych modeli osobowych Renault. Oferta ubezpieczenia skierowana jest do Klientów Indywidualnych oraz Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Szczegóły w salonach. Zużycie paliwa w cyklu mieszanym w zależności od wersji silnikowej wynosi dla Renault Koleos od 4,6 do 5,9 l/100 km, a emisja CO₂ od 120 do 156 g/km. Zużycie paliwa jest uzależnione od umiejętności i zachowania kierowcy, warunków atmosferycznych i innych okoliczności na drodze. Koncern Renault dba o środowisko, a samochody naszej marki składają się z części nadających się do odzysku i recyklingu.