Wyprzedaż 2017 - MEGANE Grandcoupe - Dla Biznesu

 

Leasing 103% na 3 lata

Specjalny rabat oraz komplet opon zimowych od 1 zł

Pełny pakiet ubezpieczeń 2,9%

Przedłużona gwarancja z pakietem przeglądów już od 1699 zł*

 

cennik megane grandcoupe


Umów się na jazdę próbną

Zadzwoń lub zapisz się

 

dzwonię:  87 621 78 88

chcę się zapisać            


 

*Komplet opon zimowych o wartości maksymalnej 2000 zł dostępny od 1 zł.
Leasing 103% na 3 lata to przykładowa suma opłat leasingowych dla przedsiębiorstw. Całkowita suma opłat wynosi 103% przy następujących parametrach: wpłata własna 10%, wartość wykupu 10%, okres umowy 36 miesięcy. Szczegółowe warunki leasingu oferowanego przez RCI Leasing Polska Sp. z o.o. dostępne u Autoryzowanych Partnerów Renault.
Roczny pakiet ubezpieczeniowy w programie Renault - PZU (AC, OC, NW, PZU Auto Pomoc) lub Renault-HESTIA (AC, OC, NW, Assistance) w cenie 2,9% wartości samochodu dostępny w połączeniu z Renault Finansowanie dla Renault Megane GrandCoupé. Oferta ubezpieczenia 2,9% skierowana jest do Klientów Indywidualnych oraz Małych i Średnich Przedsiębiorstw.
4 lata gwarancji, w tym 2 lata gwarancji producenta bez limitu kilometrów i do 2 lat dodatkowej płatnej gwarancji Formuła Non Stop z limitem 60000 km. Oferta promocyjna zawierająca pakiety przeglądów Easy Service do 4 lat lub z limitem 60000 km z dodatkową gwarancją Formuła Non Stop ważna jest w ciągu trzech miesięcy od chwili wydania pojazdu i dostępna jest wyłącznie w ramach Renault Finansowanie. Szczegółowy zakres usług określony jest w Ogólnych Warunkach Umowy Serwisowej dostępnych u Autoryzowanych Partnerów Renault.

Liczba samochodów w promocji ograniczona. Oferta dotyczy samochodów z rocznika 2017.
Stan na dzień 07.11.2017.
O szczegóły oferty zapytaj najbliższego Autoryzowanego Partnera Renault.

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów Renault.