Przegląd i obsługa serwisowa

  Przegląd jest ważnym elementem życia Twojego Renault. Powierzając nam swój samochód, optymalizujesz swój czas i pieniądze dzięki naszym przejrzystym i atrakcyjnym ofertom. Nasz serwis oferuje Ci ceny ryczałtowe i usługi serwisowe dostosowane do każdego etapu życia Twojego Renault.

  • Oferta pakietowa

Wybór pakietów Serwisu Renault to korzystanie każdorazowo z dostosowanej do samochodu oferty bez kosztów dodatkowych. To gwarancja stałej i atrakcyjnej ceny na wszystkie usługi. Nic dodać, nic ująć: oszczędzaj czas i bądź spokojny!

  • Kontrakty Serwisowe

Nasze kontrakty serwisowe są stworzone tak, by dopasować się do każdej z Twoich potrzeb. Wybierz swój i jedź spokojnie. Twój kontrakt zapewni Ci bezpieczeństwo.

  • Oferta Serwis 4+

Z biegiem lat chciałbyś ograniczyć koszty serwisowania Twojego Renault. Dzięki ofercie „Serwis 4+” skierowanej do właścicieli samochodów po 4. roku użytkowania możesz zmniejszyć koszty obsługi serwisowej o co najmniej 20% przy zachowaniu niezmiennej jakości usług Serwisu Renault!

  • Instalacje LPG

Bardzo istotne dla każdego kierowcy jest zapewnienie właściwej eksploatacji samochodu przez cały okres jego użytkowania. Dzięki naszej ofercie otrzymasz odpowiednią instalację gwarantującą bezproblemowe funkcjonowanie Twojego pojazdu


W naszej firmie każdy przegląd jest jasny i bez niespodzianek. Ponieważ chcemy, byś cieszył się spokojem jak najdłużej, możesz liczyć na:

- przestrzeganie harmonogramu przeglądów Twojego samochodu
- bezpieczeństwo dzięki realizacji wszystkich punktów kontrolnych
- pewność dzięki diagnostyce systemów elektronicznych Renault
- znormalizowane oleje dedykowane do Twojego silnika
- roczną gwarancję na wykonane prace (części i robocizna)
- przejrzystość cen ryczałtowych Serwisu Renault dostosowanych do Twojego samochodu